Lily Collins to Emily w… latexie?

Świat

Znana z serialu „Emily w Paryżu” aktorka Lily Collins kilka razy pokazała się w latexowych stylizacjach. Pokażemy Wam dwie z nich, które w 2020 roku Lily postanowiła ubrać.

Jakiś czas temu opublikowaliśmy artykuł o kilku scenach z 3. sezonu serialu „Emily w Paryżu”, w których pokazano latexowe stroje. Pozostając w temacie tego serialu, dzisiaj skupimy się na Lily Collins, czyli aktorce wcielającej się w Emily Cooper – główną bohaterkę serii. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zdecydowała się ona wybrać kilka latexowych stylizacji. Dziś spojrzymy na 2 z nich, które pochodzą z kolekcji Yves Saint Laurent.

W listopadzie 2020 roku Lily Collins po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu Vogue, a konkretniej Vogue Arabia. Sesja okładkowa składała się z kilku stylizacji. Znalazły się nie niej top w kolorze wiśniowym, czerwony top, długie czarne rękawiczki a także czarne pończochy lub legginsy. Poniżej kilka zdjęć z sesji dla Vogue oraz krótki film.

Fot.: Vogue Arabia
Fot.: Vogue Arabia
Fot.: Vogue Arabia
Fot.: Vogue Arabia

Drugie ciekawe wydarzenie to gala MTV Movie & TV Awards, która odbyła się niedługo później, bo 6 grudnia 2020 roku. To wyjątkowa edycja, gdyż nie odbyła się w tradycyjnej formie z uwagi na pandemię COVID-19. Gala odbyła się online za pośrednictwem Zooma, zaś na sali zjawiła się tylko garstka gwiazd. Jedną z nich była właśnie Lily Collins. Wybrana przez nią stylizacja latexowa sukienka od YSL. Z pewnością pojawienie się w czarnej długiej latexowej sukni z odkrytymi ramionami mogło budzić duże zainteresowanie na tle stylizacji, do których wszyscy się już przyzwyczaili na tego typu wydarzeniach.

Fot.: instagram.com/lilyjcollins/
Fot.: instagram.com/lilyjcollins/
lily_collins_to_emily_w_latexie-gala_mtv-3
Fot. Getty Images

Latex

Yves Saint Laurent

Vex Clothing

5 3 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments