Latexowy akcent w serialu „Emily w Paryżu”

Świat

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na Netflixie ukazał się trzeci sezon popularnego serialu „Emily w Paryżu”. Rzućmy okiem na latexowe ubrania, które się z nim pojawiają.

Serial „Emily w Paryżu” ukazał się na Netflixie w 2022 roku. Najnowszy – trzeci już – sezon miał premierę 21 grudnia 2022. To komedia romantyczna opowiadająca o tytułowej Emily, która z USA przeprowadziła się do Paryża i tam pracuje w firmie z branży marketingu. Jako że Paryż to stolica mody, wiele uwagi w serialu skupia się właśnie na aspekcie różnych kreacji bohaterów oraz samej branży modowej.

W trzecim sezonie pojawia się scena pokazu strojów przygotowanych do konkursu dla linii lotniczej Air France. Kolekcja ta ma nawiązywać do świata BDSM oraz dominacji, jako odniesienia do kontroli stewardess nad pasażerami. Zaprezentowane stroje są wykonane właśnie z latexu. Oto kilka kadrów z filmu:

Image: Netflix
Image: Netflix
Image: Netflix
Image: Netflix
Image: Netflix
Image: Netflix
Image: Netflix

Jako że propozycja została odrzucona przez linię lotniczą, kilka scen dalej jedna z bohaterek – Mindy Chen (w tej roli Ashley Park) – ubiera jedną z tych stylizacji spotkanie ze znajomymi. W ten sposób chce zwrócić uwagę jednego ze swoich przyjaciół. Zobaczcie jak to wyglądało:

Image: Netflix
Image: Netflix

To już kolejny film (w tym kolejny wyprodukowany przez Netflixa), w którym widzimy latex. Podoba się on Wam w takim wydaniu? Dajcie znać w komentarzach.

5 3 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gmanlatex
Gmanlatex
29.12.2022 15:27

Jak by inspirowane inną epoką ale eleganckie.

Wacław
Wacław
26.06.2023 23:25

SUPER ZESTAW – KOCHANKA LATEXU – GRATULACJE