XPS Revolt: latex, nowoczesność i technologia

Polska

Właśnie ruszył nowy projekt XPS Revolt by Brodka. Zainaugurowano go filmem z wykorzystaniem latexu. To kolejne technologiczne wideo, w którym latex świetnie podkreśla aspekt nowoczesności.

Projekt XPS by Brodka to projekt będący wynikiem współpracy firm technologicznych Dell oraz Intel. Skierowany jest on do osób tworzących w tzw. nowych mediach. Jest to odpowiedź na gwałtowanie zmieniający się świat, w którym coraz większą rolę odgrywa technologia. Ta przestrzeń wirtualna powinna być również przestrzenią sztuki. W wyniku projektu powstanie film wyreżyserowany przez Brodkę oraz Przemka Dzienisa, w którym wykorzystane zostaną prace zgłoszone w konkursie. Najlepsze prace będą wybierane przez jury, któremu przewodniczyć będzie Monika Brodka –  polska piosenkarka alternatywna, kompozytorka, autorka tekstów i gitarzystka.

Start projektu został ogłoszony dedykowanym klipem wideo. To właśnie w nim Brodka ubrana jest w latexowy kombinezon w cielistym kolorze. Kształt ciała został podkreślony czarnymi pionowymi paskami, ciągnącymi się przez całą długość. Całość dopełniają odpowiednia fryzura oraz makijaż. Latex świetnie wpisuje się tutaj w nową technologię oraz koncepcję braku ograniczeń. Stał się elementem pozwalającym wyrazić piękno, wolność oraz moc twórczą. Latex jest zatem materiałem otwierającym nowe możliwości do tworzenia nowoczesnych ubrań, ale także do tworzenia sztuki, która pozwala w oryginalny sposób wyrazić siebie.

 

Jak myślicie, czy w finalnym filmie projektu zobaczymy również latexowe stroje?

Zdjęcie: instagram.com/missbrodka
Zdjęcie: www.xpsrevolt.pl

Latex

Paweł Tumiłowicz

Stylizacja

Andrzej Sobolewski

5 4 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments