Samsung, Maffasion i latex? Taaa!

Polska

Jeśli śledzicie nowości na rynku urządzeń mobilnych, to z pewnością słyszeliście o składanych urządzeniach Samsunga. A widzieliście już polską reklamę tych foldów?

Ostatnie kilkanaście lat to czas bardzo wzmożonego rozwoju urządzeń mobilnych, a w szczególności smartfonów. Mamy je przy sobie właściwie cały czas. Pozwalają nam na kontakt ze światem, uwiecznianie na fotografiach chwil ze swojego życia (także tych latexowych 😊) oraz wiele więcej. Nowością na rynku są telefony składane, posiadające elastyczne ekrany.

Właśnie… elastyczne i składane ekrany? Elastyczne? Skoro coś jest elastyczne, to jest trochę takie jak latex, prawda? Tak! Właśnie taką drogą poszedł Samsung, w reklamie którego możemy zobaczyć latexowy strój. Ambasadorką jednego ze składanych modeli Samsunga jest Julia „Maffashion” Kuczyńska i to właśnie między innymi ją możemy zobaczyć w reklamie. Początkowo Maffashion zdaje się wybierać kolor latexu spośród kilku jasnych, pastelowych próbek. Wybór pada na jasny róż. Już chwilę później widzimy modelkę właśnie w tym kolorze. Ma na sobie kombinezon bez rękawów oraz długie rękawiczki bez palców. Na to ubrana jest krótka sukienka w różowe kwiaty. Stylizacja ta, pomimo obecności latexu, jest bardzo nieofensywna i naturalna. Kolor różowej gumy balonowej stwarza bardzo słodki klimat. Jednocześnie nadal jest to latex, więc coś na ogół niestandardowego i przykuwającego uwagę. Trochę tak jak telefony, które ciągle są nowością na rynku. Czy właśnie taka była inspiracja do stworzenia tej kreacji? Nas bardzo cieszy, że kolejny raz możemy zobaczyć latex w świetnej stylizacji, która pokazuje różnorodność latexu i która wymyka się utartej – chociaż już dawno nieaktualnej – wizji latexu.

Rzućcie okiem na reklamę oraz kilka zdjęć.

Zdjęcie: instagram.com/maffashion_official
Zdjęcie: instagram.com/maffashion_official
Zdjęcie: instagram.com/maffashion_official
Zdjęcie: instagram.com/maffashion_official

Latex

Paweł Tumiłowicz

Stylizacja

Michał Koszek

5 2 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments