Komu mówimy o latexie?

Styl życia

Kto wie o naszym zainteresowaniu latexem? To zazwyczaj tylko najbliższe osoby czy jednak większe grono osób? Wyniki ankiety.

Czy zastanawialiście się kiedyś o tym kto wie o waszym zainteresowaniu latexem? Z pewnością tak. Część osób traktuje to jako rzecz bardzo osobistą i raczej nie dzieli się z nikim taką informacją. Inni z kolei powiedzą o tym (a może nawet to ich wspólne zainteresowanie) tylko najbliższym osobom. W końcu jest grupa osób, która zupełnie się z latexem nie ukrywa – robi zdjęcia i wrzuca je na przykład na media społecznościowe.

Jak zatem wygląda ogólny obraz? Zadaliśmy osobom noszącym latex pytanie o to, kto wie o ich zainteresowaniach lub ich guście. Oto wyniki na to pytanie z  ponad 100 odpowiedzi:

Okazuje się, że najwięcej osób – 44% – dzieli swoje zainteresowanie głównie z partnerką/partnerem. Pozostałe osoby są bardzo podzielone. Kilkanaście osób trzyma ten fakt w sekrecie tylko dla siebie, ale również kilkanaście procent w ogóle nie ukrywa swojego pozytywnego zdania na temat latexu. Są też osoby gdzieś pomiędzy, u których głównie najbliżsi znajomi lub rodzina wiedzą.

Okazuje się zatem, że w zdecydowanej większości latex jest tematem o którym rozmawiamy w związkach. To bardzo pozytywny wniosek, gdyż właśnie przestrzeń związku jest tą, w której powinniśmy dzielić się swoimi zainteresowaniami i wspólnie z nich korzystać. Jak widzieliśmy w innych wynikach, może to być ważna kwestia dotycząca nie tylko kwestii odczuć fizycznych, ale także własnego postrzegania siebie, poczucia atrakcyjności i spełnienia. Niemniej ważne jest też poczucie akceptacji.

Temat latexu – choć cały czas uznawany niekiedy za kontrowersyjny – cechuje się zróżnicowanym podejściem i każdy ma na niego swój „pomysł”. Trzeba pamiętać, że nie każdy ma możliwość powiedzenia rodzinie czy znajomym, a już tym bardziej pokazania się publicznie. Najważniejsze jednak jest to, by postępować zgodnie z własnymi możliwościami, odczuciami i gotowością do kolejnych etapów. Jeśli nie czujemy się na siłach (z różnych powodów) na zrobienie kolejnego kroku, to warto tę sprawę przemyśleć i zapytać zaufaną osobę. Latex pojawia się jednak coraz częściej u przeróżnych osób na przeróżnych okazjach. To oznacza, że latex będzie stopniowo „odczarowywany” i każdy będzie mógł o nim coraz śmielej mówić.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zostawiacie to dla siebie czy krok po kroku wychodzicie z latexem w świat? A może już od samego początku nie ukrywaliście swoich zainteresowań? Dajcie znać w komentarzach!

5 1 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
14.09.2023 20:52

Witam ja używam tylko z żoną i mam konto na instagramie narazie z nikim o tym nie rozmawiałem

Piotr
Piotr
25.09.2023 21:21
Reply to  MrLatexDave

Bardzo chciałbym

Lampion
Lampion
15.09.2023 00:16

„To oznacza, że latex będzie stopniowo „odczarowywany” i każdy będzie mógł o nim coraz śmielej mówić.” – prawda, ale póki co sama jego ekskluzywność czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Kris
Kris
06.11.2023 07:30

Moja żona wie że mi się bardzo podoba latex I wysokie obcasy ale w sensie że aby ona dla mnie coś założyła do łóżka jakieś drobne detale np rękawiczki i szpilki a prawda jest taka że ja bardzo bardzo jestem tym podjarany do tego stopnia że pobudowaliśmy dom i ja bardzo dużo prac wykończeniowych robię sam i mam tam sekretny schowek a w nim z lateksu 0,6mm kombinezon pełny ze zintegrowaną maską skarpetkami i rękawiczkami a do tego obrożę gorset i dziwne zabrzmi jak na faceta całość dopełniają kozaki pleaser z czarnego lakieru na wysokiej szpili 18cm z platformą 8cm długie do samego tyłka oraz maska gazowa i bardzo często jadąc na budowę robić sobie wykończeniówkę bardzo często kiedy wiem że nikt znajomy lub żona nieprzejedzie zakładam cały zestaw z kozakami i jaram się że jestem w to ubrany a żona nie wie że aż tak bardzo mnie to jara że sam ubieram! Marzeniem jest aby żona też do tego stopnia zajarała się lateksem żebyśmy obydwoje spędzali czas tak całkowicie ubrani w kombinezonach i obydwoje w kozakach na wysokiej szpili. Mało tego żeby ona wiedziała jak ja dobrze nauczyłem się chodzić na tak wysokich obcasach!

Wacław
Wacław
07.11.2023 02:48

Witam – Ja LATEX używam z swoją Partnerką – ale Ostatnio mnie mile Zaskoczyła bo kiedy do niej Zawitałem – była dla mnie NIESPODZIANKA w Postaci JEJ UKOCHANEJ KOLEŻANKI z pracy którą to ROZKOCHAŁA W LATEXE i postanowiła ją Zaprosiła na LATEX PARTY w TRÓJKĄCIE – Trwały Zaledwie CZTERY DNI – bo obie Zagrały w pracy URLOPAMI Zaległymi – Skromna Zmowa – Moja Ukochana LATEXOWA MADAM lat 30 a jej Młodsza koleżanka z pracy lat 25 i Zakochała się już z Nami w LATEXE na Dobre i Złe – ale ta koleżanka jest zakochana również w innych stylach Ubrań oprócz LATEXU – DOPASOWAŁA SIĘ SUPER W 1 000 000% – Mamy już UMÓWIONE KOLEJNE PARTY LATEXOWE i w INNYM STYLU – Pozdrawiam Serdecznie Kochanków SŁODKIEGO LATEXU

Adam / RubbobjectDoll
Adam / RubbobjectDoll
02.12.2023 19:58

Ja niestety z zasady nie mówię o tym nikomu, nawet partnerkom mówię dopiero po pewnym czasie. Znajomi z zasady nic nie wiedzą, rodzina jeszcze mniej. Kompletny temat tabu