Czy AI potrafi wygenerować latex?

Styl życia

Rozwój sztucznej inteligencji w ostatnich latach nastąpił w zawrotnym tempie. Coraz to nowe i lepsze narzędzia potrafią rozwiązywać różne zadania szybciej i lepiej. Sprawdźmy, jak AI radzi sobie z wygenerowaniem obrazów z latexowymi ubraniami.

Sztuczna inteligencja (AI) to koncepcja znana już od ponad pół wieku. Rozwijała się ona dość prężnie szczególnie wraz z rozwojem komputerów oraz wzrostem ich mocy obliczeniowej. To jednak ostatnie lata (a nawet miesiące) zdają się przynosić nam prawdziwą rewolucję w tym obszarze. Najbardziej popularny stał się ChatGPT. Jego powstanie zajęło zaledwie kilka lat, zaś efekty każą nam dzisiaj zadawać zasadne pytanie o to, czy nie stoimy u progu rewolucji w sposobie pozyskiwania i wyszukiwania sytuacji. Podobnie duży postęp dokonał się w kwestii generowania obrazów. Dzisiaj nie trzeba do tego mieć zdolności czy narzędzi graficznych, a jedynie trzeba opisać to, czego się potrzebuje. Algorytmy stworzą różne grafiki za nas. Jednym z takich narzędzi jest Midjourney. Zobaczmy zatem jak sztuczna inteligencja poradzi sobie z wygenerowaniem obrazków, w których latex ma występować w głównej roli. Poniżej kilka grafik z tego eksperymentu.

A czy Wam udało się wygenerować jakieś ciekawe obrazy związane z latexem? Jeśli tak, to możecie się nimi z nami podzielić, a może uda się nam je tutaj zebrać i opublikować. Zapraszamy do wysyłania grafik wygenerowanych przez AI na admin@latexpolska.com

5 4 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
1 komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wacław
Wacław
13.05.2023 02:18

Stroje z LATEXU to coś WSPANIAŁEGO – Jestem MIŁOŚNIKIEM LATEXU – jak tylko mogę chodzę w takim Stroju – Lubię LATEX na Kobiecie Dziewczynach i Panach .