Aplikacja do grupy

Cześć!

Jest nam bardzo miło, że rozważasz dołączenie do grupy Latex Polska. Grupa ta znajduje się w ogólnodostępnym serwisie Facebook. Nie jest ona jednak grupą całkowicie publiczną z uwagi na chęć zapewnienia komfortu wszystkim jej członkom oraz delikatny charakter mody latexowej. Do dołączenia do grupy wymagane jest spełnienie kilku warunków. Robimy to, by utrzymać jakość grupy oraz by nie dołączały do niej zupełnie nieznane osoby o pustych profilach. Osoba kandydująca do dołączenia do grupy nie powinna budzić obaw o naruszanie w przyszłości regulaminu.

Proces dołączenia do grupy obejmuje poniższe kroki:

  1. Zapoznaj się z regulaminem. Możesz go pobrać w formacie PDF klikając na przycisk „Pobierz regulamin grupy”.
  2. Wyślij na Facebooku prośbę o dołączenie.
  3. Wypełnij ankietę poniżej, w której zostaniesz poproszony/poproszona o podanie kilku informacji o sobie, celu dołączenia do grupy itp.
  4. Administratorzy podejmą wstępną decyzję o możliwości dołączenia do grupy na podstawie przesłanych informacji oraz ogólnodostępnych informacji.
  5. Administrator skontaktuje się z Tobą poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub mailowo. W określonych przypadkach zostaniesz poproszony/poproszona o wysłanie swojego zdjęcia (z twarzą). Możliwe jest dopytanie o kilka dodatkowych informacji.
  6. Podjęcie ostateczniej decyzji przez administrację.