Anna Karwan – latexowy występ na Sylwestrze TVN 2019

Polska

Sylwester to jeden z ważniejszych dni w kalendarzu imprez i wydarzeń – prywatnych, miejskich czy telewizyjnych. Wiele telewizji organizuje koncerty w różnych miastach i zaprasza na nie muzyczne gwiazdy. Podczas sylwestrowej zabawy TVN Anna Karwan zaśpiewała w latexie!

Sylwestrowa noc to jedna z takich dat w roku, w której staramy się świetnie wyglądać i dobrze bawić. Chcemy stary rok zakończyć w dobrych nastrojach, a nowy rozpocząć szampańską zabawą. Nie inaczej jest w przypadku muzyków, którzy tej nocy błyszczą na scenach. A skoro mowa o wyjątkowym stroju i o błyszczeniu, to latex wydaje się być pierwszym wyborem.

Źródło: Reporter, Autor: Artur Zawadzki

Stacja TVN wraz Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy zorganizowali w Warszawie sylwester i zaprosili na niego wielu artystów. Wśród nich znalazła się Anna Karwan, która w ostatnich latach dynamicznie rozwija swoją karierę solową. Podczas całej nocy odbyły się jej dwa występy i podczas drugiego z nich pojawiła się na scenie w latexie. Ania miała na sobie bluzkę z czarnego latexu z długim rękawem oraz zamkiem na plecach. Na całość nałożyła sukienkę w kontrastowym białym kolorze. Całość uzupełniona była czarnym paskiem oraz krótkimi czarnymi rękawiczkami. Rękawiczki wydają się naturalnym przedłużeniem latexowych rękawów, ale tak naprawdę zrobione są z winylu. W takiej stylizacji mogliśmy usłyszeć dwa utwory – autorki „Słucham cię w radiu co tydzień” oraz „Sweet Dreams” z repertuaru Beyonce.

instagram.com/aniakarwan
instagram.com/aniakarwan

Trzeba przyznać, że Ani bardzo pasują takie stylizacje z latexem. Nie uszło to uwadze fanów, którzy swoje słowa uznania umieszczali w internecie. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce Anna Karwan znów zachwyci kolejną stylizacją.

Latex

Paweł Tumiłowicz

5 1 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments